«ДУХ РІЗДВА»

Запрошуємо дітей та дорослих поринути у новорічну інтерактивну виставу. Глядачі зможуть активно брати участь у казковому дійстві разом з Чаклункою Стефанією, Гаррі Поттером та іншими героями сучасності, а також зробити з ними яскраві фото на нашій святковій фотозоні.

В одному казковому королівстві жив працьовитий і доброзичливий народ. Усі дуже любили свята, які проходили весело: з піснями, танцями, музикою та усмішками. У свята родини збиралися разом, запрошували друзів і сусідів, частували усіх смачнючими стравами і слухали старовинні легенди і смішні оповідки.

Але злий карлик – правитель сусіднього царства, не міг терпіти світла, що постійно порушувало морок і пітьму,  які панували у його країні. Він постійно намагався зробити якесь лихо своїм сусідам, але вони не зважали на його бридкі та підступні напади. Сміливий і вільний народ завжди давав гарну відсіч злющому сусідові.

І ось, коли землю покрив білий пухнастий сніг, злий карлик наказав своїм песиголовцям викрасти у сусідів Дух Різдва. Усі воїни світла кинулися на його пошуки…

Початок вистав з 13 грудня.

Вартість квитків: 50 гривень для дорослих та дітей.

Обов’язковий попередній запис за номером телефону 097-919-48-70, Інна

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, м.Хмельницький, вул.Володимирська, 103.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук