Надзвичайно приємно і щемно отримувати слова підтримки та подяки за свою творчу, волонтерську та громадську діяльність від людей, які не байдужі до того, що відбувається навколо, які надихають на добрі справи заради миру і перемоги, які підтримують наші починання. Благодійний концерт «Ми», що був зініціюваний директором Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, заслуженою артисткою України Майєю Онищук на підтримку Збройних Сил України і який днями відбувся у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім..М.Старицького, відвідав Преосвященніший Павло – Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією Православної Церкви України. З благословення предстоятеля Православної Церкви України Блаженішого Митрополита Епіфанія він нагородив Майю Онищук за заслуги перед Помісною Українською православною церквою та побожним народом Благословенною грамотою з відзнакою. Вітаємо Майю Іванівну! Здоров’я, миру, добра, наснаги у творчості на многії та благії літа всім! Дякуємо! Тримаємо культурний та волонтерський фронт!
Благодійний концерт «Ми»

