День громади «Подільська підкова» у Дунаївцях

Дунаєвецька  територіальна громада – одна з найпотужніших на Хмельниччині. Тут вміють працювати, тут вміють і відпочивати. Ось і 7 серпня 2021 року з нагоди 6-ої річниці утворення громади за ініціативи її голови – Веліни Заяць відбулося широкомасштабне культурно-мистецьке дійство – День громади «Подільська підкова».

Урочистості розпочалися з привітання міським головою В.Заяць усіх мешканців  громади, а до її складу входить 51 населений пункт, та  гостей, що з’їхались звідусіль до с.Дем’янківці, де, власне, і проходило свято. Вона подякувала своїм землякам за працю, за розуміння і підтримку, за конструктивізм, за творчість. Побажала всім здоров’я, добра, миру, нових здобутків у розвитку громади. Жителів громади привітали також заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Юр’єв, радник голови Хмельницької обласної ради Тетяна Зеленко, директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, заслужена артистка України Майя Онищук, які відзначили окремих працівників різних галузей почесними грамотами.

Щиро, в гарному настрої, з піснями зустрічали присутніх в імпровізованих оселях представники кожного села громади, а вмілі господині частували всіх бажаючих традиційними стравами, які з давніх давен  готують на Дунаєвеччині.

Організатори подбали про найменших жителів громади – дітей, для них були облаштовані фотозони, святкові локації, потішила маленьких громадян дитяча  програма «Калейдоскоп розваг». Дорослі ж насолоджувались концертною програмою «Голосиста веселкова – Подільська підкова!» за участю місцевих та запрошених аматорів сцени. Незабутні враження залишились у присутніх від українського мотоклубу «Grey Lords».

Працювали: фольклорна локація «Братенький Ярок» та «Туристичний бівак», ресторація просто неба, була організована святкова лотерея. На завершення присутні стали свідками феєричного фаєршоу «Дриганка на Подоллі».

Свято завершилось, але гарний настрій, позитивні враження, щирі емоції залишились надовго!!!

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук