Ділове спілкування, як форма роботи Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

29 березня 2023 року відбулося ділове спілкування фахівців Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва з працівниками культури Деражнянської територіальної громади.

Керівник народної аматорської художньої студії «Рукотвори», голова обласного осередку НСМНМ України, заслужений працівник культури України Таїсія СТАН ознайомила присутніх з різновидами і жанрами декоративно-ужиткового мистецтва, акцентуючи увагу на традиціях вишивання рушників.

Завідуюча відділом народної творчості та нематеріальної культурної спадщини Центру Олена СОСНІНА спілкувалася з учасниками наради на тему «Нематеріальна культурна спадщина – складова позитивного іміджу громади».

Учасники наради активно обговорювали питання дослідження, інвентаризації та охорони нематеріальної культурної спадщини. В ході дискусії народилося безліч ідей та пропозицій. На завершення  наради було відвідано музей подільської вишивки і побуту у селі Маниківці та  надано консультації щодо облаштування музейної експозиції. Експонати музею надані жителями громади із власних архівів.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук