Допомога мешканцям деокупованого Ізюму від хмельничан

Український виконавець, автор пісень, музикант, артист, очільник «Культурного десанту» Коля Сєрга та музикант, поет, композитор, саундпродюсер Саша Чемеров  запустили в різних містах України волонтерський  проєкт «Разом», мета якого нагадати всім наскільки українці єдині. «Культурний десант» – це об’єднання митців, які перебувають на військовій службі та волонтерів. Завдяки творчості, представники «десанту» підтримують психологічний стан та високий бойовий дух українських воїнів, а також допомагають місцевому населенню.

В рамках акції у різних містах України відбуваються концерти, виставки,  збір допомоги мешканцям деокупованих населених пунктів.

Місто Хмельницький долучилося  до підтримки жителів міста Ізюм. Крім необхідних речей (одягу та взуття для дітей і дорослих, українських книг та журналів, мобільних телефонів) колектив Хмельницького  обласного науково-методичного центру культури і мистецтва передав жителям Ізюму велосипед, як один з найнеобхідніших видів транспорту для людей на деокупованих територіях. Адже там велосипед – це не дозвілля чи спорт, це  -можливість привезти питну воду для родини.

Проєкт «Разом» є унікальним шансом  об’єднати всю Україну, показати ворогу, що ми єдині і непереможні. І що ми можемо зробити гарну справу РАЗОМ! Бо «РАЗОМ» — це не тільки проєкт, це наше єднання!

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук