Допомога ЗСУ на культурній ниві

  

Сьогодні, 28 листопада, в Хмельницькому університеті управління та права ім. Л. Юзькова під егідою Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Шевченка відбулась незвична та надзвичайна презентація книги «Подорож Україною та чарівний дракон». Захід представляла від Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Майя ОНИЩУК, директорка, заслужена артистка України, яка залюбки задонатила і отримала екземпляр. Це була довгоочікувана подія, що нарешті сталась і навіть попри повітряну тривогу ця зустріч навпаки стала більш емоційною і цікавішою.
   Книга безсумнівно підкорить дітлахів, хоча розрахована на широке коло читачів. Автор у віршованій формі подорожує з читачем реальними місцями нашої країни, знайомить з реальними історичними постатями, водночас захоплює уяву фантазійними персонажами, зокрема, драконом на ім`я Дрім. Це перша дитяча книга, що написана на передовій і вийшла під час широкомасштабного вторгнення. За 2 роки війни це найбільший тираж україномовного автора –  більше 6000 примірників. Наразі книга перекладається англійською і німецькою мовами. На сторінках  йдеться про перемогу, силу в єдності, повагу до побратимів та Батьківщини.
   Автор – Андрій Максимчук під псевдонімом Макс ван Форсайд, – капітан підрозділу десантно-штурмових військ. Андрій був у складі першого підрозділу, який зайшов у Чорнобиль, потім працював на Ізюмському напрямку, а зараз звільняє Українські території в одній з найгарячіших точок країни на Запорізькому напрямку. Він виносив тіла побратимів, завжди рветься в небезпечні місця, тому що наші воїни не лишають своїх на полі бою…

@maksymchuk_1991         van.fourside@gmail.com
номер карти 4246 0010 0159 4500
Всі виручені кошти йдуть на потреби підрозділу розвідки ДШВ

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук