Історія одного фото…

15 квітня 2023 року в Україні – День довкілля. Починаючи з 1999 року, він відзначається щорічно згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами.

Головна мета Дня довкілля – підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Щорічно влада, громадські організації, екологи закликають українців та всіх, хто піклується про природу, взяти участь у квітневому суботнику, висадці дерев, наведенні порядку на вулицях, у парках і скверах, озелененні територій, збиранні сміття, а також проведенні різних конференцій та лекцій, які підвищують усвідомленість населення в екологічних і природоохоронних питаннях.

Колись, за часів Радянського Союзу – цей день називали комуністичним суботником…

На фото: в очікуванні знарядь праці… Колектив Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва (тоді – обласного будинку народної творчості) на суботнику в нинішньому парку імені Михайла Чекмана. 1978 рік. Багато з користувачів соцмереж впізнають Тамару Скородим (тодішній директор ОБНТ), Григорія Рікельса (заступник директора ОБНТ), Юрія Кузьменка (хореограф, заслужений працівник культури України), Володимира Атамана (композитор, уславлений диригент-хормейстер) та працівників закладу.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук