Клубний заклад як осередок громади: зустріч фахівців у Хмельницькому
10-11 квітня 2025 року на базі Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва (далі ХОНМЦКіМ) відбувся обласний семінар для директорів сільських клубних закладів на тему: «Сільський клубний заклад як центр громади: створення місця для зустрічей та взаємодії, організація культурних і соціальних заходів, які згуртовують громаду». Взяли участь у семінарі 43 фахівці сільських клубних закладів області. З вітальним словом до учасників семінару звернулись заслужена артистка України, директор ХОНМЦКіМ Майя Онищук. У рамках семінару відбулася лекція на тему «Стресостійкість та психологічна рівновага клубних працівників під час воєнного стану задля збереження психічного здоров’я». … Читати далі Клубний заклад як осередок громади: зустріч фахівців у Хмельницькому
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити