Культурно-мистецька акція до Дня Української Державності

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва продовжує серію заходів до Дня Української Державності. 28 липня 2022 року відбулась культурно-мистецька акція, присвячена одному з головних державних свят нашої країни.

Для нас цей день є символом утвердження спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України та збереження історичної справедливості. Адже ми – самодостатня нація. У різні періоди української історії ми відстоювали демократичні цінності та свободу. І сьогодні ми вільні творити своє майбутнє. Ми показали всьому світові, що ми – нація нескорених, сильних духом, гідних, вільних нащадків славного козацького роду.

Урочистий тон акції задала талановита жінка, українська журналістка, поетеса, письменниця, теле- та радіоведуча, режисерка, почесна громадянка міста Старокостянтинова,  кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ст., голова Громадської Організації Творча сотня «Рух до перемоги»  Оксана Петрівна Радушинська, яка провела захід, читала свої вірші, надихала учасників акції духом патріотизму. Присутні на акції висловили вдячність та низький уклін усім, хто творив і творить історію України, хто відстоює ідеали гідності та свободи, хто сьогодні безстрашно захищає кордони нашої держави. Учасники  акції вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто віддав життя за свободу та незалежність нашого народу.

У блоці концертних номерів взяли участь: Олександра Ямкова – учениця Хмельницької музичної школи №1 імені Миколи Мозгового, лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, дует у складі Вероніки Супрун та Каріни Кушнір, гурт «D 4/3», Світлана Панасюк, учасник бойових дій, начальник 42 ГОБ Олександр Петрук, співачка   Яна Гарманюк,  студентка ХГПА Марія Голюк, брат і сестра, студент-актор і військовослужбовиця – Вадим Маєвський і Тетяна Повар, заслужена артистка України Майя Онищук, артисти-волонтери Творчої сотні «Рух до перемоги», які виконали твори патріотичної тематики.

Поряд демонструвалась виставка робіт майстрів самчиківського розпису та майстра декоративно-прикладного мистецтва Надії Головачук, презентував свої твори художник Сергій Дубовик.

Дякуємо всім, хто продовжує творити більш ніж тисячолітню історію нашого державотворення, наближає перемогу України – словом, ділом, піснею, гумором, гуманітарною допомогою, утвердженням віри в те, що наш багатостраждальний український край таки позбудеться масквовинського загарбника і зійде та засяє сонце нашої радості! Зі святом Української Державності!

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук