Міжнародне приготування борщу в режимі онлайн

Міжнародне  приготування борщу в режимі онлайн – чудова ініціатива, яка об’єднує людей з різних куточків світу, щоб досліджувати українську культуру ще більше.

Традиційний український  борщ займає особливе місце в українській кухні та є символом кулінарної спадщини країни. Організація цього проєкту має на меті популяризувати українську культуру та кухню у світовому масштабі, сприяючи культурному обміну та єдності.

Хмельниччина відома своїми багатими культурними традиціями. Традиційні рецепти борщу передавалися з покоління в покоління і відображали історію, цінності та смаки українського народу.

27 червня 2023 року директор ХОНМЦКіМ Майя Онищук, заступник директора Сутковецького ЗЗСО I-III ст Валентина Олійник, разом з солісткою Одеської обласної філармонії Ольгою Полторак та з істориком, гастро-експертом Володимиром  Полтораком, котрі проживають у місті Прага (Чехія), готували справжній український борщ.
Ця віртуальна онлайн-зустріч зібрала безліч учасників, яких об’єднує любов до традиційної української страви та української культури.

Заспівали українських пісень про борщ разом із народним ансамблем «Кудрявчик».  Послухали короткий історичний екскурс про с. Сутківці  від Катерини Петрової та вірш “Чарівне село над річкою дивною” від Наталії Швець.

Збираючи людей з різних країн для приготування борщу, проєкт прославляє кулінарні традиції, сприяє культурному обміну та підтримує збереження української спадщини. Завдяки таким ініціативам українська культура може продовжувати процвітати та об’єднувати  людей у всьому світі.

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук