Музично-поетичний проєкт «Ми є сильні» у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва

У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва гарною традицією стало проводити заходи у рамках музично-поетичного проєкту «Ми є сильні». Участь у ньому вже взяли відомі музиканти, поети, прозаїки, художники, фотографи та інші творчі особистості не лише нашого краю. Це чудова можливість для початківців і людей з досвідом показати свої таланти широкій авдиторії, познайомитися з однодумцями та розширити своє коло спілкування, адже через повномасштабне вторгнення росії в Україну чимало людей були змушені покинути свої домівки й переїхати до Хмельницького з інших областей. Тому сьогодні ми тісно співпрацюємо з різними організаціями, які допомагають внутрішньо переміщеним особам, зокрема, із Центром підтримки переселенців «Я –Маріуполь».

Цього разу до нашого закладу завітали поети, танцюристи та співаки, які представили свою творчість на патріотичну тематику.

Перш ніж перейти до виступів, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-захисників, котрі віддали життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої країни.

Прекрасні слова вітання та чарівну гру на скрипці подарувала глядачам директорка Центру, заслужена артистка України Майя ОНИЩУК. Продовжив її гармонійність ансамбль «Ритмолови» ВСП «Хмельницький торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету».

З поетичними доробками на сцені виступили Магдалина КРАВЕЦЬ із цього ж навчального закладу, зачитавши вірш «Кохатися нам не можна»; Тетяна МАЦИПЛЮК – студентка спеціальності «Культурологія» Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії з авторською поезією «Кривава річниця»; Ольга ФІНОВСЬКА – поетеса, заступниця директора Центру національного виховання учнівської молоді; Альбіна НАЗАРЕНКО – курсантка Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, яка продекламувала авторський вірш «Українська це земля».

Неймовірним співом порадувала глядачів Анна ГУМЕНЮК – студентка спеціальності «Музичне мистецтво» ХГПА, виступивши із піснею «Лелека» (авторка – MamaRika), а сержантка Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Аліна ГОРБАТОВСЬКА виконала пісню Ірини Федишин «Дякую тобі» та Катерини Бужинської – «Україна – вишиванка». Ніжність і любов до Батьківщини передала мелодійним голосом Марія ГОЛЮК – студентка цього ж навчального закладу.

Гучними аплодисментами присутні дякували артисткам за їхні прекрасні виступи. У свою чергу, Майя ОНИЩУК вручила подяки закладам вищої освіти, які навчають і виховують талановите молоде покоління.

Ведучою заходу була Карина ГОЙДА – методистка методичного відділу мистецької освіти та підвищення кваліфікації ХОНМЦКіМ.

Щиро дякуємо всім учасникам за активність та проявлену творчість, яка надихає!

Особлива вдячність директорці Центру Майї ОНИЩУК за підтримку творчої молоді та завідуючій сектору креативних індустрій ХОНМЦКіМ Валентині МАРЦОНЬ за гарну організацію та здійснення фоторепортажу із проведеного заходу.

Разом до Перемоги!

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук