«Ми є сильні». День Героїв

У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва вшанували пам’ять борців за Україну.

Українські Герої жили у різні часи й захищали свою рідну землю. Українці ставали до лав дружин великого князя Святослава та короля Данила, козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Січових стрільців Дмитра Вітовського, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії. Сьогодні наші хлопці та дівчата стоять пліч-о-пліч захищаючи Україну від російської орди.

 

Розпочався проєкт «Ми є сильні» емоційною промовою директорки Центру Майї Онищук.

На очах у багатьох сльози, адже серед глядачів у залі присутні особливі гості – учасники російсько-української війни. Всіх учасників заходу переповнювала гордість, що ми – непереможна нація, ми – українці.

 

Ярослав Гулеватий, учень театрального відділення Хмельницької школи мистецтв

Юний талант з м.Хмельницького – Ярослав Гулеватий, учень театрального відділення Хмельницької школи мистецтв, декламував вірші про нашу неньку – незламну Україну. Ярослав з творчої, волонтерської родини, з малечку бере участь у різноманітних  заходах на підтримку наших військових.

 

Ольга Коханська, студенка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії подарувала  декілька красивих, мелодійних українських пісень. Артистка – учасниця різноманітних музичних конкурсів та проєктів.

 

Було також показане емоційне відео, відзняте практично «на нулі». Оператором став Віктор Безпалько, який з березня минулого року захищає країну та фіксує події на відео. Вірш до відео написала Настасія Семенюк.

Поетка  також познайомила присутніх і з іншою своєю творчістю, яка написана у період повномасштабного вторгнення.

Анна Пиптюк, співачка, студентка  гуманітарно-педагогічної академії, яку можна почути й побачити, окрім музичних фестивалів та конкурсів, й у волонтерських акціях на підтримку військових та тимчасово переселених українців. Вона виконала попурі українських пісень.

Артист обласної філармонії Ярослав Камінський презентував  відеороботу, яка стала гімном 36 стрілецького батальйону. Слова та музику до неї він написав сам. Також Ярослав зіграв декілька композицій на лірі.

Дякуємо за захист України! Низький уклін матерям, який виховали  захисників-переможців! Вічна пам’ять полеглим в боях за Свободу України, ваш подвиг закарбується на віки у історії!

Слава Україні!

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук