Науково-практична он-лайн платформа «Мистецька освіта «WAR-POST»: історії, реалії, перспективи»

16 травня 2022 року методисти відділу мистецьких навчальних закладів та підвищення кваліфікації Людмила Навроцька, Людмила Мєзенцева, Тетяна Совинська взяли участь у роботі науково-практичної он-лайн платформи «Мистецька освіта «WAR-POST»: історії, реалії, перспективи». Організатором заходу виступила Громадська організація «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти».

Платформа є майданчиком підвищення кваліфікації фахівців галузі культури та формування компетентностей: здатності до адаптації процесів розвитку мистецької освіти в історичному процесі та поєднанні з естетичними ідеями конкретного історичного періоду; здатність до планування ресурсного забезпечення аналізу альтернатив та оцінювання ризиків у реалізації освітньої діяльності і т.п.

Під час роботи науково-практичної он-лайн платформи висвітлювалися питання перспективи мистецької освіти України у воєнні та повоєнні часи ХХІ ст.; ретроспектива мистецької освіти під час війни та повоєнні часи: досвід ХХ ст.; освітня діяльність в умовах воєнного стану: теперішній час; концепт мистецької освіти у парадигмі майбутнього.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук