19 травня 2021 року у Слобідсько-Кульчієвецькій територіальній громаді відбулося навчання клубних працівників, в якому взяли участь 18 директорів будинків культури та завідуючих клубами.
Учасників навчання привітали: начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Олена Сендзюк, заступник начальника – Оксана Савицька та завідуюча відділом культурно-освітньої роботи та креативних індустрій клубних закладів Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Вікторія Українець, які побажали успіхів у роботі, нових знань та творчих злетів.
Розпочала роботу з учасниками навчання провідний методист відділу культурно-освітньої роботи та креативних індустрій клубних закладів Валентина Петрова. Зі слухачами було обговорено «Мінімальні культурні стандарти» та діяльність клубного закладу в сучасних умовах. Продовжила заняття методист відділу культурно-освітньої роботи та креативних індустрій – Ольга Пиріжок, яка висвітлила тему діяльності клубних закладів та нормативно-правова база любительських об‘єднань та клубів за інтересами.
По завершенню навчання усім учасникам було роздано методичний матеріал, висловлено побажання щодо плідної подальшої роботи.





