4 червня 2021 році у Грицівській територіальній громаді відбулося навчання клубних працівників, в якому взяли участь понад 15 директорів будинків культури та завідуючих клубами.
Привітав учасників навчання спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Бенч Анатолій Вікторович.
Розпочала роботу з учасниками провідний методист відділу культурно-освітньої роботи та креативних індустрій клубних закладів Валентина Петрова. З слухачами було обговорено «Мінімальні культурні стандандарти» та діяльність клубного закладу в сучасних умовах, створення любительських об‘єднань та клубів за інтерасами. Завідуююча відділом культурно-освітньої роботи та креативних індустрій клубних закладів Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Вікторія Українець, розкрила тему «Інноваційні форми роботи клубних закладів в сучасних умовах».
Учасники семінару обмінялись досвідом діяльності щодо розвитку своїх закладів, піднімали питання про можливості залучення до сфери культури інвестицій, коштів від надання платних послуг грантових програм.
Навчання клубних працівників у Грицівській територіальній громаді











