Навчання клубних працівників у Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв

21-23 квітня в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв відбувся семінар для керівників клубних закладів, які працюють без фахової освіти, на тему «Культурний менеджмент у контексті сучасних соціокультурних перетворень. Організація роботи клубного закладу в умовах реформування адміністративно-територіального устрою України».

Семінар здійснювався в дистанційному форматі на платформі Zoom. До участі у семінарі зареєструвалось 48 працівників міських та сільських клубних закладів, спеціалістів структурних підрозділів з питань культури об’єднаних територіальних громад. Географія учасників охопила 3 райони Хмельницької області. Слухачі семінару представляють Білогірську, Грицівську, Гуківську, Гуменецьку, Китайгородську, Красилівську, Ленковецьку, Миролюбненську, Нетішинську, Полонську, Понінківську, Розсошанську, Солобковецьку, Старокостянтинівську, Староушицьку та Ярмолинецьку територіальні громади.

До проведення семінару долучились і фахівці Центру. В перший день розкрив тему кризового менеджменту в закладах культури в умовах реформування адміністративно-територіального устрою України та актуальних проблем розвитку діяльності закладів культури заступник директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Ігор Кірєєв.

23 квітня провідний методист культурно-освітнього відділу та креативних індустрій клубних закладів Валентина Петрова висвітлила тему «Мінімальні державні стандарти забезпечення громадян культурними послугами як засіб визначення базового набору культурних послуг, критеріїв та показників виконання цих стандартів». Окрім того Валентина Борисівна проаналізувала особливості та проблеми, що виникають у клубних закладах під час карантину, а також намітила шляхи забезпечення максимально ефективного функціонування клубних закладів, враховуючи потреби громади.

По завершенні працівники поділилися своїми враженнями, обговорили усі проблемні питання.

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук