Навчання завідуючих бібліотеками для дітей та відділами обслуговування дітей центральних бібліотек

14-15 червня 2023 відбувся обласний семінар для завідуючих бібліотеками для дітей та відділами обслуговування дітей центральних бібліотек на тему: «Комунікація бібліотеки для дітей: засоби і практики». Організаторами навчання виступили Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва та Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка.

З вітальним словом до учасників семінару звернулись директор Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка Валентина Черноус та начальник управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації Оксана Натальська. Розпочався семінар з виступу директора Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка Валентини Черноус, яка поділилась з учасниками своїми враженнями від участі у литовсько-українському бібліотечному форумі та розповіла, як працюють бібліотеки Литви. Оксана Натальська окреслила перспективи розвитку бібліотек в контексті завдань та вимог сьогодення. Цікавим було спілкування з авторкою дитячої книги “Нові пригоди Славка Хоробрика” Оксаною Радушинською. Інноваційні практики щодо роботи з читачами представили колеги з Львівської та Тернопільської обласних бібліотек для дітей. Також, говорили про засоби ефективної комунікації з читачами у соцмережах, безпеку в Інтернеті, сучасні тренди в медіа-середовищі, арт-терапію для зцілення дітей в умовах війни, ефективну взаємодію щодо створення електронних ресурсів. Фахівці  Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка надали консультації та методичні рекомендації щодо актуалізації фондів та нових форм звітності про діяльність публічних бібліотек, по проектній діяльності, комунікації бібліотеки з владою і громадою та впровадженню в роботу нових форматів.

До викладацького складу були запрошені провідні фахівці Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка Валентина Черноус, Оксана Лифар, Олена Цісарук, Оксана Лучинська, Наталія Сагайдак, Тетяна Карякіна, Любов Марчук, Наталія Мельченко, Наталя Сопрук, Валентина Мельник та Оксана Косюк.

Варто зазначити, що спілкування відбувалось в творчій і дружній атмосфері. Учасники семінару брали активну участь в обговореннях, охоче ділились особистим досвідом та власними напрацюваннями.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук