Навроцька Людмила Цезаріївна – методист вищої категорії методичного відділу мистецької освіти та підвищення кваліфікації.

Навроцька Людмила Цезаріївна – методист вищої категорії методичного відділу мистецької освіти та підвищення кваліфікації.

У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва працює з 2004 року.

Людмила Цезаріївна організовує заходи з професійного розвитку працівників галузі культури: педагогічних працівників мистецьких шкіл, бібліотечних, музейних, клубних працівників та фахівців, які відповідають за памʼяткоохоронну роботу. Підтримує в процесі роботи зв’язок із творчими спілками, закладами культури і мистецтв, організаціями щодо залучення вчених, викладачів та спеціалістів до навчального процесу з метою вдосконалення роботи із підвищення професійного та фахового рівня слухачів різних категорій. Готує аналітичні, методичні та інформаційні матеріали з питань навчальної роботи Центру, навчально-тематичні плани, розклади занять, відповідну документацію на кожну навчальну групу.

Постійно забезпечує належний організаційний рівень проведення обласних конкурсів, виставок, фестивалів, у яких беруть участь учні, викладачі, творчі колективи мистецьких шкіл. Створює умови для забезпечення професійного рівня педагогічних працівників, а саме: організація пленерів, фахових методичних обʼєднань, практикумів, майстер-класів тощо.

Бере участь у підготовці матеріалів для інформаційно-довідкових та науково-практичних збірників, що готуються до видання ХОНМЦКіМ; підготовці матеріалів із висвітлення питань підвищення кваліфікації кадрів у пресі та інших засобах масової інформації.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук