Обласна нарада директорів міських, базових клубних закладів територіальних громад

Відбулася обласна нарада директорів міських, базових клубних закладів територіальних громад

01 грудня 2023 року на базі ХОНМЦКіМ відбулась обласна нарада директорів міських, базових клубних закладів територіальних громад. З вітальним словом нараду розпочала Майя ОНИЩУК – директор Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтва. Директор обговорила спільну діяльність Центру з клубними закладами області на 2024 рік. Також ознайомила з творчими культурно-мистецькими заходами, які заплановані на наступний рік.

Захід було продовжено нагородженням дипломами, грамотами, подяками за участь та цінними подарунками учасників трьох конкурсів, а саме: обласний огляд-конкурс серед клубних закладів територіальних громад «Кращий клуб і будинок культури в сільській місцевості – 2023», обласний конкурс любительських об’єднань «Світ моїх захоплень», обласний конкурс «На кращий веб-сайт, інтернет-сторінку, групу та блог (у соціальній мережі) клубного закладу».

В ході наради далі було надано слово Валентині ЛУКАШУК, заступниці управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, яка підняла актуальне питання з приводу оформлення та заповнення звітів про діяльність клубних закладів «Форма № 7-НК (річна)».

Валентина ПЕТРОВА, заступниця директора з питань діяльності клубних установ та культурно-мистецької освіти Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, виступила з актуальними питаннями: пріоритетні напрямки діяльності Українського культурного фонду на 2024 рік, вплив війни на показники діяльності креативних індустрій у 2021-2022 роках, Резолюція про Робочий план ЄС для культури на 2023–2026 роки та багатьма іншими.

Продовжила нараду Ольга ВОЛОШИНА – завідуюча відділу методичного забезпечення клубних закладів, яка розкрила основні аспекти вимог до щорічних текстових звітів та форм за 2024 рік щодо діяльності клубних закладів області. До детального аналізу звітів по жанрам народної творчості приєдналась Олена СОСНІНА – завідувач відділом народної творчості та нематеріальної культурної спадщини.

В ході наради учасники отримали всю необхідну інформацію стосовно звітів та планів роботи на наступний рік Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтва.

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук