Обласний пленер викладачів мистецьких шкіл «Архітектурний скетч Хмельницького»

Хмельницький в ошатнім убранні

Над  Бугом Південним стоїть

до 590-річчя міста

          З метою підвищення кваліфікації та обміну художнім досвідом викладачів образотворчого мистецтва, 24 вересня у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва відбувся обласний пленер викладачів мистецьких шкіл «Архітектурний скетч Хмельницького» присвячений Дню міста. Відкрила творчих захід вітальним словом директорка ХОНМЦКіМ, заслужена артистка України – Майя Онищук. Також на відкритті були присутні: заступник директора ХОНМЦКіМ – Валентина Петрова та завідуюча відділом мистецьких навчальних закладів та підвищення кваліфікації – Тетяна Совинська.  Про план проведення пленеру та перелік творчих локацій розповіла методист Центру – Дарина Дар’їна.

Під час  проведення пленеру кожен з викладачів мав змогу обрати ракурс для власної замальовки, попередньо ознайомившись з усіма архітектурними пам’ятками. Усі викладачі показали високий рівень художньої підготовки та майстерності й незважаючи на негоду одержали приємні враження від процесу творення прекрасного.

По закінченню пленеру було підведено підсумки та переглянуто творчі замальовки, всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Вітаємо усіх учасників пленеру! Бажаємо Вам нових художніх звершень, творчих ідей, мистецьких злетів та нескінченної жаги до творчості!

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук