Он-лайн-година професійного спілкування директорів базових (центральних) клубних закладів територіальних громад Хмельницької області

Сьогодні, 5 травня 2022 року відбулася «Он-лайн-година професійного спілкування директорів базових (центральних) клубних закладів територіальних громад Хмельницької області». Участь у ній взяли понад 70 представників клубних закладів територіальних громад.

         Відкрила зустріч Майя Онищук – директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, яка наголосила на важливості роботи клубних закладів у воєнний стан.

У спілкуванні взяла участь начальник управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації – Оксана Натальська. Вона подякувала за плідну та активну роботу працівникам клубних закладів області у непростий час та побажала надалі бути згуртованими та мобільними.

         Продовжила нараду Валентина Петрова – заступник директора з питань діяльності клубних установ та культурно-мистецької освіти ХОНМЦКіМ з темою: «Базовий будинок культури. Взаємодія Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва з клубними закладами громад області».

Олена Сосніназавідуюча відділом народної творчості та нематеріальної культурної спадщини ХОНМЦКіМ обговорила з учасниками наради питання важливості збереження  і популяризації нематеріальної культурної спадщини та атестації аматорських колективів області.

Діловодство клубного закладу в умовах воєнного стану висвітлила Ольга Волошина – провідний методист відділу інформаційно-методичного забезпечення клубних закладів ХОНМЦКіМ.

Зустріч пройшла в конструктивній та діловій атмосфері.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук