Онлайн-нарада директорів мистецьких шкіл

Уміння навчатися впродовж усього життя важливе для кожної людини, а для того хто працює педагогом, – особливо. Бо саме педагог закладає основу знань, формує компетентності у своїх учнів та навчає навчатися. А для того, щоб навчати інших, потрібно постійно вдосконалюватись самому. Тому кожен педагогічний працівник, згідно Закону України «Про освіту», зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень та педагогічну майстерність, підвищувати кваліфікацію – тобто опановувати нові та вдосконалювати раніше набуті компетентності у межах своєї професійної діяльності або галузі знань.

Що розуміють під поняттям «підвищення кваліфікації»? Які форми й види підвищення кваліфікації? За яким планом педагогічні працівники підвищують кваліфікацію? Які напрями та обсяг підвищення кваліфікації? Як формується план? Яка процедура визнання результатів? Ці та багато інших питань стали предметом розмови онлайн-наради керівників мистецьких шкіл, яку провела завідуюча відділом мистецьких навчальних закладів та підвищення кваліфікації Хмельницького ОНМЦКіМ Тетяна Совинська 22 грудня 2022 року.

До онлайн-наради долучилась директорка ХОНМЦКіМ Майя Онищук, яка подякувала директорам за участь у мистецьких проєктах Центру та проанонсувала заходи, заплановані на наступний рік.

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук