У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва в рамках Мистецького тижня, присвяченого 85-ій річниці від дня утворення Хмельницької області, відбулась онлайн зустріч-діалог «Культура про…». В ній взяли участь директори центру культури і мистецтва різних років – Петро Слободянюк, Альбін Тарчевський, Валентина Бугера, Олена Ільїнська, Анатолій Бєлєванцев, працівники закладу, а також керівники клубних закладів та дитячих мистецьких шкіл територіальних громад області. Модератором заходу стала нинішній директор Центру Майя Онищук. Учасників онлайн зустрічі-діалогу привітали директор Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької військової адміністрації Інна Михайлова та начальник управління культури, національностей та релігій Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Оксана Натальська.
У ході дружньої, ділової, конструктивної розмови учасники діалогу згадали як і чим жила культура 70-80-х років, обговорили напрацювання Центру культури і мистецтва та клубних закладів і дитячих мистецьких шкіл з початком здобуття Україною незалежності, діяльність наших закладів в умовах сьогодення, коли в країні є певні карантинні обмеження та введено військовий стан. Всі керівники згадали особистостей з якими творили культуру краю та подякували своїм командам за співпрацю, за творчість, за ініціативність, надали рекомендації та поради нинішнім фахівцям. Лейтмотивом онлайн зустрічі-діалогу «Культура про…» стала переконаність, що попри політичні вітри, негаразди, війну в державі, працівники культури повинні розвивати галузь, проявляти креативність, застосовуючи новації, творити!
Ми щиро дякуємо усім учасникам зустрічі за участь в ній та закликаємо до співпраці на благо культури України! Тільки разом – до ПЕРЕМОГИ!

