Перелік платних послуг

Шановні друзі!

Інформуємо про перелік платних послуг, що надаються Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтв:

  • здаємо в оренду актову залу Центру зі сценою і 110 глядацькими місцями та фойє площею 157,9 м2 для проведення виставок, зустрічей;
  • пропонуємо проведення постановчої роботи і супровід (організація і контроль виконання, написання сценарію, особистих привітань у віршах чи прозою) культурно-мистецьких заходів: концертів, виставок, конкурсів, виступів, презентацій, свят, майстер-класів;
  • курс акторської майстерності;
  • досліджуємо нерухомі об’єкти культурної спадщини, надаємо відповідні висновки, довідки, рекомендації, розробляємо облікову документацію, зокрема визначення меж та режиму використання зон охорони археологічного культурного шару, складання історичної записки про пам’ятку, формування альбому фотофіксації, складання акту технічного стану на об’єкти культурної спадщини.

 

Для  отримання додаткової інформації звертайтесь за адресою:

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, вул. Володимирська, 103, телефон: 0382795071. Ціна договірна.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук