ZOOM-зустріч “Жінки. Війна. Роки незламності”

З ініціативи Майї ОНИЩУК, директорки Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, організовано і проведено zoom-зустріч «Жінки. Війна. Роки незламності» до дворіччя від повномасштабного вторгнення рф в Україну. В 2024 році ХОНМЦКіМ відзначає 85 років своєї діяльності, але останні 10 років, а особливо 2 роки, в умовах війни наповнені волонтерською діяльністю і з`явилось багато заходів на військову тематику.

До заходу онлайн долучилися працівники закладів культури області.

Війна змінила нас. Ці слова вже можна сприймати як особисте гасло кожного, оскільки кожний для себе знає, що саме відбулося з ним із часу повномасштабного вторгнення росії в Україну.

24 лютого минає два роки, як ми, українці, кожен на своєму фронті, воюємо за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої країни.

Багато чого змінилося з того часу. Змінилися ми…

Наші батьки, чоловіки, діти взяли у руки зброю і пішли на передову знищувати ворога. На жаль, багато з них не повернулися додому живими або ж досі перебувають у полоні. І це наш спільний біль… Ми вшановуємо пам’ять воїнів-захисників, які віддали життя за свободу і незалежність України.

Сьогодні жінки є надійною підтримкою та опорою для своїх чоловіків, які воюють, захищаючи нас від зловісного ворога. На них тримається в тилу багато сфер українського суспільства.

Проаналізувати внесок жінок в освіті, медицині, безпеці і культурі задля Перемоги завітали запрошені гості:

Інна ШОРОБУРА – педагогиня, ректорка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, депутатка Хмельницької обласної ради.

Лілія БРУХНОВА – лікарка-психотерапевт, директорка Хмельницької обласної дитячої лікарні, депутатка Хмельницької обласної ради.

Інна ГЛЕГА – підполковниця поліції, начальниця сектору комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Це жінки, які у перші дні з моменту оголошення воєнного стану в Україні, відразу взялися за вирішення актуальних, хоч і непередбачуваних справ. Це особистості, робота яких проявляється безпосередньо у їхній сфері, і у волонтерстві, що набуло розвитку ще у 2014 році, а у 2022-ому ще більше активізувало непересічне населення. Це одні з тих жінок, які ведуть за собою, які є прикладом віри і незламності, прикладом внутрішньої сили волі і непоборності.

Розмова виявилася емоційно натхненною, цікавою та змістовною.

Дякуємо всім за постійну наполегливу працю та особистий внесок у наближення нашої Перемоги!

Переглянути запис zoom-зустрічі можна за посиланням:

https://fb.watch/qmTuga_Zzk/

 

 

 

 

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук