Працюю на результат!

Шановні колеги!

Сьогодні минає рік з часу мого призначення на посаду директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва. Для мене цей рік став випробуванням на міцність, витримку, пошук нових форм діяльності нашої установи, адже спочатку були обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, а в лютому 2022 року розпочалася повномасштабна війна росії проти нашої держави – України. Складними стали обставини, в яких доводиться працювати, змінюємся ми та наше відношення до навколишнього світу. Доводиться всім нам працювати у непростих умовах, шукати нові формати організації заходів, більшість з них проводити в режимі онлайн.

Змінюється країна, змінюємося ми. Проте, незмінними залишаються наші цінності: віра в перемогу і справедливість, чесність і порядність, патріотизм і бажання творити, рухатись вперед, бути вірними ідеалам миру, добра, розвитку.

Рік на посаді директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва приніс мені багато знайомств, відчуттів, дав зрозуміти, що разом ми – сила! А спільно організовані та проведені заходи дають підставу мені сказати сьогодні всім вам, шановні колеги, – ДЯКУЮ! Дякую за розуміння, підтримку, подароване натхнення, співпрацю рідному колективу Центру, керівникам громад, директорам та всім працівникам установ культури і мистецтва Хмельниччини! Сьогодні, як ніколи, я впевнена в своїм силах, відчуваю бажання розбудовувати спільно з вами культуру краю. Дякую за довіру Хмельницькій обласній раді, Хмельницькій військовій адміністрації, Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Хочу аби наступний рік моєї діяльності пройшов під мирним України, без людських втрат, тривог, бомбардувань, руйнації населених пунктів. Нехай нас супроводжує радість зустрічей та нових досягнень! Здоров’я всі вам, мої колеги та друзі! Віримо в ПЕРЕМОГУ та ЗСУ!

З повагою –

Майя Онищук

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук