Продовжуються навчання клубних працівників

Фахівці Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва продовжують проводити навчання клубних працівників області. Так, 16 червня відбувся семінар клубних працівників Війтовецької громади, в якому взяли участь директори та художні керівники будинків культури і завідувачі клубів.

Відкрила семінар Ірина Юсупова – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Війтовецької селищної ради, яка ознайомила присутніх з тенденціями розвитку культури на сучасному етапі, звернула увагу на підтримку галузі місцевою владою.

Тетяна Вилавська – методист Війтовецького БК ознайомила з результатами моніторингу діяльності клубних установ громади, провела порівняльну характеристику їх діяльності за період 2019 – 2021 років.

Протягом семінару обговорювались питання: «Мінімальні культурні стандарти та діяльність клубного закладу в сучасних умовах» (Валентина Петрова), «Створення любительських об’єднань та клубів за інтересами», «Обласні конкурси ХОНМЦКіМ» (Ольга Пиріжок). Слухачам семінару було надано презентаційні матеріали з вищезгаданих тем.

В ході навчання методисти Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Валентина Петрова та Ольга Пиріжок розповіли присутнім про значення клубного закладу як осередку культури в територіальній громаді, адже саме тут, об’єднуються активісти для вирішення соціальних і духовних завдань громади, організації загально-громадських дозвіллєвих заходів, свят, різноманітних ювілеїв та фестивалів. Саме клубні заклади дають змогу населенню стати не лише споживачами, а й творцями духовних цінностей, залишаючись найбільш демократичними дозвіллєвими установами, доступними для всіх верств населення.

Семінар засвідчив, що клубні установи Війтовецької громади мають високий творчий потенціал до подальшої роботи.

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук