Пропонуємо усім бажаючим взяти участь у формуванні збірки «Війна рядками поезії»

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва пропонує усім бажаючим взяти участь у формуванні збірки «Війна рядками поезії», задля створення єдиного видання та збереження історії у вигляді прози та віршів про війну. Кожен громадянин може описати свою історію, викласти реальні факти та особисті переживання у нелегкий для всіх час.  Свої віршовані твори та прозу можна надсилати на електронну адресу Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва onmccm.khm@gmail.com до 30 вересня 2022 року. Після упорядкування збірки її можна буде переглянути у соціальних мережах та на офіційному сайті Центру.

Для збірки потрібно надіслати такі електронні матеріали:

– фото (3х4);

– коротка автобіографія автора (до 250 слів);

– вірші, проза.

Технічні вимоги до оформлення:

  • Приймаємо віршовані та прозові матеріали. Кількість авторів та їх творів не обмежена.
  • Матеріали повинні бути набрані у текстовому редакторі Mіcrosoft Word XP/2003/2007/2010). Шрифт Tіmes New Roman 14; міжрядковий інтервал 1,5. Орієнтація – книжкова. Поля сторінок: усі – 20 мм. Абзац – відступ на 1,25 см. Переноси слів та нумерація сторінок не передбачені.

 

Кожен ваш вірш, кожен ваш рядок, кожне ваше слово – це вже частина нашої історії.

Шановні краяни! Чекаємо на ваші, віршовані та прозові твори! Зичимо всім наснаги у творчості, віри та бадьорості духу! Разом до ПЕРЕМОГИ!

 

З усіх питань, пов’язаних з поданням матеріалів, звертатись за телефоном:

моб.: 0673175058 – Тамара Ямкова.

 

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук