Редакційно-видавничий відділ

Діяльність працівників редакційно-видавничого відділу спрямована розробку фірмового стилю Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва,  здійснення редакційно-видавничих (написання, форматування, сканування, дизайн і т.д.), інформаційно-аналітичних функцій, підготовку до видання інформаційних ілюстрованих видань та матеріалів з досвіду роботи, репертуарних збірників, виготовлення друкованої продукції для культурно-мистецьких заходів (дипломів, буклетів, програм, запрошень,  флаєрів, емблем, логотипів, графічних зображень і т.п.), взаємодію з представниками засобів масової інформації, керівництво  веб-сайтом Центру, сторінками Центру у соціальних мережах, наповнення їх інформаційними матеріалами.

В останні роки було підготовлено ряд  матеріалів про розвиток народної творчості в області, діяльність майстрів народного мистецтва, методичні матеріали на допомогу керівникам аматорських колективів, директорам мистецьких шкіл, видання з досвіду роботи базових клубних закладів, народних аматорських колективів та їх керівників, буклети про культурно-мистецькі заходи.

Систематично працівниками відділу спільно з методистами Центру готуються і видаються матеріали із серій «З народних джерел» за результатами проведення фольклорно-етнографічних експедицій, «Сузір’я талантів» (розповіді про провідних фахівців галузі), два «Інформаційних вісники» (щорічні підсумки діяльності клубних установ та мистецьких шкіл області), календарі знаменних і пам’ятних дат, державних, релігійних, народних, професійних свят, ювілеїв клубних установ, дитячих мистецьких шкіл, аматорських творчих колективів та їх керівників (щорічно). Започатковано серію публікацій на сторінках соцмереж із серії «Творці культури Хмельниччини», «Митці Хмельниччини».

Велика редакційна  робота проведена по підготовці до видання тому «Зводу пам’яток історії та культури. м. Хмельницький».

Роботу відділу забезпечують: Вибодовська Валентина Олексіївна – завідуюча відділом, заслужений працівник культури України, Ямкова Тамара Іродіонівна – провідний методист, Смолієнко Данило Валентинович – художник.

 

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук