Медіа-інформаційний відділ

МЕДІА-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

Діяльність працівників медіа-інформаційного відділу спрямована на здійснення редакційно-видавничих (написання, редагування, форматування, сканування, дизайн і т.д.), інформаційно-аналітичних функцій, підготовку до видання інформаційних ілюстрованих видань та матеріалів з досвіду роботи, репертуарних збірників, макетування друкованої продукції для культурно-мистецьких заходів (дипломів, буклетів, програм, запрошень,  флаєрів, емблем, логотипів, графічних зображень і т.п.), розробку фірмового стилю для Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, взаємодію з представниками засобів масової інформації. Здійснюється управління  веб-сайтом Центру, сторінками Центру у соціальних мережах, наповнення їх інформаційними матеріалами, монтаж презентаційних слайдерів для сайту.

В останні роки спільно з іншими відділами Центру було підготовлено ряд  матеріалів про розвиток народної творчості в області, діяльність майстрів народного мистецтва, методичні матеріали на допомогу керівникам аматорських колективів, директорам мистецьких шкіл, видання з досвіду роботи базових клубних закладів, народних аматорських колективів та їх керівників, буклети про культурно-мистецькі заходи.

Систематично працівниками відділу спільно з методистами Центру готуються і видаються «Інформаційні вісники» (щорічні підсумки діяльності Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, клубних установ та мистецьких шкіл області), презентації, матеріали із серій «Сторінками шкільного альбому», календарі знаменних і пам’ятних дат, державних, релігійних, народних, професійних свят, ювілеїв клубних установ, дитячих мистецьких шкіл, аматорських творчих колективів та їх керівників (щорічно). Видання публікацій у соцмережах із серії «Творці культури Хмельниччини», «Митці Хмельниччини». Сьогодні це «Талановиті діти – гордість Хмельниччини», «Історія одного фото…».

Фахівці відділу приймають участь у проведенні культурно-мистецьких проєктів Центру.

Звукорежисери відділу забезпечують  проведення культурно-мистецьких заходів, здійснюють контроль за безперервною роботою та технічно правильною експлуатацією звукопідсилювального та звуковідтворювального обладнання й апаратури та світлообладнання Центру, утримання його в робочому стані. Крім того, надають кваліфіковану практичну допомогу (запис та зведення фонограм, дублювання дисків, касет; технічне забезпечення) творчим колективам у підготовці заходів.

 

Роботу відділу забезпечують:

Броженко Валентина Олександрівна – начальник відділу

Радецька Альона Юріївна – методист І категорії

художник

Акрибай Ігор Олександрович – звукорежисер вищої категорії

Присяга Валерій Леонтійович – звукорежисер вищої категорії

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук