Результати Всеукраїнського фестивалю-конкурсу бандурного мистецтва «Золоті струни»

«…Я люблю, як бандура в повітрі лунає…

 На сучасні пісні надягаю вуаль,

А бандура хай вічно співає…»

З 15 березня по 15 квітня 2021 року в Хмельницькому відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Золоті струни», який проводився в області вп’яте. Цьогоріч юні бандуристи на розгляд журі подавали відео своїх виступів, адже конкурс проходив у онлайн форматі.

У нинішніх «Золотих струнах» взяли участь 44 юних бандуриста – учнів мистецьких шкіл, учнів середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів, студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації (музичних училищ, коледжів культури і мистецтв, училищ культури) України.

Свої творчі досягнення презентували учасники зі Львова, Чернівець, Дрогобича, Чернівецької та Івано-Франківської областей, а також з Хмельниччини.

Оцінювали  конкурсні виступи учасників авторитетне  журі у складі: голови журі – доцента кафедри народних інструментів Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського Федорової Людмили Володимирівни – заслуженої артистки України та членів журі:  Босенка Миколи Івановича – завідуючого відділом «Народні інструменти» Хмельницького музичного коледжу ім. В.І.Заремби, заслуженого діяча мистецтв України, Леонової Олени Володимирівни – старшого викладача відділу  цього ж училища, заслуженої артистки України, солістки Хмельницької обласної філармонії.

За рішенням журі:

№ з/п Прізвище, ім’я учасника Школа Викладач Концерт

мейстер

Місце
 

Перша вікова категорія – учні мистецьких шкіл та середніх спеціалізованих музичних шкіл інтернатів віком до 12 років

–          бандуристи-інструменталісти

  1. 1.
Шишко Богдан КБУ «Музична школа №3 м. Чернівці» Неля Маковійчук ІІ місце
  1. 2.
Болбов Тімур Хмельницька ДМШ №2 Людмила Янішевська ІІ місце
  1. 3.
Лека Анна КБУ «Музична школа №2 м. Чернівці» Ольга Гук ІІІ місце
  1. 4.
Голубнича Мирослава Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С. Крушельницької Олена Ніколішина ІІІ місце
  1. 5.
Йолтухівська Марія Хмельницька ДШМ «Райдуга» Ольга Слободян IVмісце
  1. 6.
Талашок Поліна Мистецька школа «Нетішинська школа мистецтв» Тетяна Федорчук IVмісце
  1. 7.
Бойчук Каміла Пасічнянська ДМШ Марія Кулін Диплом
  1. 8.
Голубнича Анна-Марія Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С. Крушельницької Олена Ніколішина Диплом
–          бандуристи-вокалісти
Радзінська Катерина КЗ Солобковецька ДМШ Ірина Радзінська І місце
Кузь Надія Хмельницька ДШМ Марія Ковбасіста ІІ місце
Гулій Аріна Хмельницька ДШМ «Райдуга» Оксана Вдовіна ІІІ місце
Бойко Марія Хмельницька ДМШ №3 Леся Король IVмісце
Сапуга Артем Хмельницька ДМШ №3 Леся Король Диплом
Бігус Марія Хмельницька ДШМ Марія Ковбасіста Диплом
Савіцька Яна Хмельницька ДШМ Тетяна Галган Диплом
Шемчук Валерія КБУ «Музична школа №3 М. Чернівці» Неля Маковійчук Диплом
Маланюк Петро Городоцька ДМШ Ганна Гребенюк Диплом
Друга вікова категорія – учні мистецьких шкіл та середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів віком з 13 до 16 років

–          бандуристи-інструменталісти

Возна Єлизавета Красилівська ДШМ Ольга Капітонець І місце
Журба Анастасія Хмельницька ДШМ «Райдуга» Ольга Слободян І місце
Сердулець Марія КБУ «Музична школа №3 м. Чернівці» Неля Маковійчук ІІ місце
Зайцева Мирослава Хмельницька ДШМ «Райдуга» Оксана Вдовіна ІІІ місце
Соколова Вікторія Хмельницька ДШМ Марія Ковбасіста ІІІ місце
Шаховал Катерина Хмельницька ДШМ Тетяна Галган

 

Олена Степанець ІІІ місце
Ховзун Олексій Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С. Крушельницької Олена Ніколішина

 

Олена Шпарик ІІІ місце
Григорьєва Надія Шепетівська ДМШ Анна Стецюк

 

Тетяна Шамрелюк IVмісце
Мирик Марина Деражнянська ДШМ Наталія Лисюк IVмісце
Остафійчук Вікторія Снятинська дитяча музична школа Галина Збіглі IVмісце
Дорошенко Марина Мистецька школа «Нетішинська школа мистецтв» Тетяна Федорчук Диплом
Акіца Анна Красноїльська школа мистецтв Неля Маковійчук Диплом
Пашковська Надія Снятинська дитяча музична школа Галина Збіглі Диплом
–          бандуристи-вокалісти
Захаренко Маргаріта Хмельницька ДШМ Марія Ковбасіста ІІ місце
Лесик Анастасія Дитяча музична школа ім. М. Кондратюка управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Валентина Петлюк ІІІ місце
Брижашова Єва Хмельницька ДШМ «Райдуга» Ольга Слободян Диплом
Мілевська Альона Дитяча музична школа Понінківської селищної ради Людмила Беркута Диплом
Третя вікова категорія – учні середніх спеціалізованих музичних музичних шкіл-інтернатів старші 16 років та студенти І-ІІ курсів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

бандуристи-інструменталісти

Середенко Тетяна Чернівецький обласний фаховий коледж мистецтв ім. С. Воробкевича Ольга Гук І місце
Захаревич Олена Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. Соломії Крушельницької Олег Созанський

 

Уляна Созанська ІІ місце
Шепіда Наталія КЗ ЛОР Дрогобицький музичний фаховий коледж ім. В. Барвінського Наталія Гамар ІІ місце
Четверта вікова категорія – студенти ІІІ-ІV курсів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації

–          бандуристи-інструменталісти

Миц Вікторія Хмельницький музичний коледж ім. В.І. Заремби Микола Босенко

 

Жанна Хабаль І місце
Хатько Катерина Хмельницький музичний коледж ім. В.І. Заремби Микола Босенко

 

І місце
–          бандуристи-вокалісти
Стрихарчук Валерія Хмельницький музичний коледж ім. В.І. Заремби Микола Босенко

 

І місце
Миц Вікторія Хмельницький музичний коледж ім. В.І. Заремби Микола Босенко

 

ІІ місце
Хатько Катерина Хмельницький музичний коледж ім. В.І. Заремби Микола Босенко

 

ІІІ місце
Іванкова Богдана Хмельницький музичний коледж ім. В.І. Заремби Микола Босенко

 

ІІІ місце
АНСАМБЛІ

І вікова категорія

Ансамбль бандуристів у складі Кацідима Артема, Мисик Даші Чорноострівська ДМШ Анжеліка Гончарук

 

В’ячеслав Суханюк IVмісце

В цілому, журі відзначили досить сумлінну та копітку роботу викладачів, які підготували учнів до конкурсних прослуховувань. Більшість виконавців продемонстрували грамотне, усвідомлене виконання творів.

Вітаємо усіх переможців та учасників! Нехай цей конкурс стане ще одним доказом ваших талантів і здібностей. Нехай у вашому житті буде багато перемог, хай кожний день дарує стимул і високе прагнення. Успіхів, натхнення, творчості та перемог!

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук