8 квітня 2025 року у тісній співпраці з Білогірською школою мистецтв відбувся семінар для директорів мистецьких шкіл області на тему: «Мистецька школа як осередок культурного розвитку регіону: стратегії управління та перспективи розвитку».
Захід проходив у форматі очного спілкування та зібрав керівників мистецьких шкіл області. Програма семінару включала презентацію закладу, виступи представників органів місцевого самоврядування, обговорення ефективних стратегій управління, інтерактивний освітній блок та творчу паузу.
З вітальним словом до учасників семінару звернулись заслужена артистка України, директор ХОНМЦКіМ Майя ОНИЩУК та Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК.
Інтерактивна дискусія за участі директорів провідних шкіл області висвітлила сучасні виклики мистецької освіти. Начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ольга БАРАНЧУК проаналізувала складові успішного діалогу між школою мистецтв та громадою. Маргарита БАРАНОВА – директор Білогірської школи мистецтв, поділилася успішними кейсами управління мистецьким закладом. До обговорення актуальних питань долучились також Роман МУЛЯР – заступник селищного голови, Лілія МОРДИНСЬКА – директор Антонінської школи мистецтв, Майя ОНИЩУК. Психологічна рефлексія, яку провела Юлія ГРЕСЬ, дозволила учасникам емоційно відновитися. Мистецький релакс від колективу Білогірської школи мистецтв додав творчої атмосфери до події.
Семінар завершився годиною спілкування, під час якої учасники обмінялися враженнями та ідеями для подальших творчих зустрічей.
Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю керівництву Білогірської селищної ради! Разом до ПЕРЕМОГИ!












