Семінар для директорів мистецьких шкіл області
8 квітня 2025 року у тісній співпраці з Білогірською школою мистецтв відбувся семінар для директорів мистецьких шкіл області на тему: «Мистецька школа як осередок культурного розвитку регіону: стратегії управління та перспективи розвитку». Захід проходив у форматі очного спілкування та зібрав керівників мистецьких шкіл області. Програма семінару включала презентацію закладу, виступи представників органів місцевого самоврядування, обговорення ефективних стратегій управління, інтерактивний освітній блок та творчу паузу. З вітальним словом до учасників семінару звернулись заслужена артистка України, директор ХОНМЦКіМ Майя ОНИЩУК та Білогірський селищний голова Василь МЕЛЬНИК. Інтерактивна дискусія за участі директорів провідних … Читати далі Семінар для директорів мистецьких шкіл області
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити