Совинська Тетяна Олегівна, завідувач методичного відділу мистецької освіти та підвищення кваліфікації, методист вищої категорії.

Совинська Тетяна Олегівна, завідувач методичного відділу мистецької освіти та підвищення кваліфікації, методист вищої категорії.

У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва працює з 2010 року.

На посаді Тетяна Олегівна свою професійну діяльність спрямовує на вирішення актуальних проблем, потреб та запитів педагогічних працівників. Постійно бере активну участь в організації та проведенні учнівських конкурсів, фестивалів, виставок. Виступає з лекціями на обласних семінарах викладачів мистецьких шкіл, організовує майстер-класи, методичні практикуми, психолого-педагогічні семінари, творчі лабораторії, спрямовує роботу фахових методичних об’єднань викладачів.

Постійно бере участь в підготовці матеріалів для інформаційно-довідкових та науково-практичних збірників, що готуються до видання Центром; підготовці матеріалів із висвітлення питань навчально-методичної роботи відділу у пресі та інших засобах масової інформації; розробці і реалізації поточних та перспективних планів, нормативної та іншої документації, що регламентує діяльність ХОНМЦКіМ; здійснює комп’ютерну обробку даних, формує таблиці показників роботи мистецьких шкіл  області.

Тетяна Олегівна готує матеріали аналітичного, інформаційного та методичного характеру, проєкти, пропозиції органам управління по роботі мистецьких навчальних закладів; надає методичну та практичну допомоги мистецьким школам області. Вона рецензує, готує до друку матеріали з досвіду роботи провідних викладачів, мистецьких шкіл.

Систематично надає практичну та методичну допомогу керівникам, викладачам мистецьких шкіл, розробляє методичні матеріали, рекомендації для забезпечення ефективності освітнього процесу. У своїй роботі активно застосовує інформаційно-комунікаційні технології.

 

 

 

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук