Тематичний семінар “Тенденції розвитку клубних закладів в сучасних умовах” на базі Теофіпольського центру культури і дозвілля

26 травня 2021 року на базі Теофіпольського центру культури і дозвілля в рамках підвищення кваліфікації проходив тематичний семінар “Тенденції розвитку клубних закладів в сучасних умовах”. Мета проведення – підвищення фахової компетенції працівників, забезпечення непереривності та послідовності їх професійної та практичної підготовки.

В проведенні семінару взяли участь фахівці Хмельницького обласного центру культури і мистецтва та працівники Теофіпольського центру культури і дозвілля.
Перед початком тематичного семінару слухачів привітала начальник відділу культури та туризму Теофіпольської селищної ради Інна Букевич, яка побажала успіхів у роботі, нових знань та творчих злетів. Розпочала навчання з підвищення кваліфікації завідуюча відділом культурно освітньої роботи та креативних індустрій Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Вікторія Українець, яка розповіла про інноваційну діяльність закладів культури та участь в обласному конкурсі на кращий дозвіллєвий проєкт серед базових клубних закладів Теофіпольської об’єднаної територіальної громади.

Цікавою та актуальною для слухачів була лекція-презентація Законопроекту “Про культурні послуги” та методичні поради які
надала провідний методист відділу культурно-освітньої роботи та креативних індустрій клубних закладів Валентина Петрова.
Продовжила заняття методист відділу культурно-освітньої роботи та креативних індустрій клубних закладів Ольга Пиріжок, яка висвітлила тему “Організація та методика роботи любительських об’єднань та клубів за інтересами”.

Протягом навчання слухачі розглянули актуальні теми щодо активізації роботи закладів культури в сучасних умовах, пошуку нових форм і методів роботи культурного обслуговування населення, участі в обласних та районних оглядах- конкурсах та мистецьких заходах. До висвітлення та обговореніня цих тем були залучені фахівці Теофіпольського центру культури і дозвілля: Таїсія Науменко -директор центру культури і дозвілля, провідний методист Надія Постернак, художній керівник Олена Щур та методисти Юлія Павлік ,Олександр Данік.

По завершенню навчання усім учасникам було роздано інформаційно-методичні матеріали, висвітлено побажання щодо плідної подальшої роботи.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук