15 травня 2023 року відбулася творча онлайн-лабораторія директорів, заступників директорів та творчих працівників клубних закладів територіальних громад області з метою удосконалення та активізації культурно-дозвіллєвої діяльності клубних закладів територіальних громад, обміну досвідом роботи, підтримки творчих ініціатив. У спілкуванні взяли участь понад 70 осіб. Захід відбувся в онлайн-форматі на платформі Zoom.
Під час творчої лабораторії розглянуто ряд актуальних питань: про важливість культурного фронту в умовах воєнного стану; про конкурси, як основу професійного росту; про особливості роботи клубних закладів в умовах сьогодення; про умови та вимоги до проведення конкурсів ХОНМЦКіМ; про важливість збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини.





