Творча співпраця – шлях до успіху!

Творча співпраця – шлях до успіху

       Директорка Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Майя Онищук разом із фахівцями методичного відділу мистецької освіти та підвищення кваліфікації 06 вересня 2023 року відвідали Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В.І. Заремби.

Під час свого візиту Майя Іванівна взяла участь у засіданні педагогічної ради колективу музичного коледжу. У своєму виступі перед колективом зазначила, що налагодження та підтримка партнерських відносин із Хмельницьким фаховим музичним коледжем ім. В.І. Заремби та іншими освітніми закладами Хмельниччини – один із найважливіших підходів у роботі Хмельницького ОНМЦКіМ на шляху досягнення спільних цілей, запорука важливих змін у забезпеченні якості освіти. Методисти Центру працюють в тісному контакті разом із викладачами коледжу над вирішенням перспективних питань розвитку початкової мистецької освіти, здійсненням спільних творчих проектів, участю в заходах з професійного зростання педагогічних працівників.

Щорічно викладачі та студенти Хмельницького фахового музичного коледжу залучаються до проведення методичних, творчих заходів та проектів, які здійснюються Центром.

Також Майя Іванівна презентувала нові творчі заходи, мистецькі проекти Центру та запросила долучитися до участі в них викладачів музичного коледжу та студентську спільноту, адже творча співпраця, спільна діяльність сприяє розвитку національної культури і мистецтва, сприяє обміну культурними цінностями. Ми хочемо бачити нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, яка вміє самостійно розвʼязувати поставлені перед нею завдання, талановитою, творчою – одним словом – успішною.

  

  

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук