У Гуменецькій територіальній громаді відбулося навчання клубних працівників

30 червня 2021 році у Гуменецькій територіальній громаді відбулося навчання клубних працівників, в якому взяли участь 20 директорів будинків культури та завідуючих клубами. Розпочали навчання директор Гуменецького будинку культури Тетяна Богданова, начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Лілія Срібняк та заступник начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Руслана Онуфрієва.
Роботу з учасниками навчання продовжила провідний методист відділу культурно-освітньої роботи та креативних індустрій клубних закладів Валентина Петрова. З слухачами було обговорено «Мінімальні культурні стандандарти» та діяльність клубного закладу в сучасних умовах. Ольга Пиріжок – методист відділу культурно-освітньої роботи та креативни індустрій клубних закладів висвітлила тему діяльності любительських об’єднань та клубів за інтересами в клубних закладах та умови проведення і вимоги до участі у конкурсах ХОНМЦКіМ у 2021 році.

Керівники клубних закладів Гуменецької громади отримали фахову, професійну інформацію, оновили управлінську, нормативно-правову, психолого-комунікативну, інформаційну, організаційно-творчу компетентності, здатність використовувати нові професійні знання та навички в процесі професійної діяльності клубних закладів.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук