У Хмельницькій обласній раді нагородили працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада 2022 року у Хмельницькій обласній раді нагородили працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк подякувала колективу Хмельницького обласного науково-методичного центру культури та мистецтв за сумлінну працю, високу професійну майстерність, підтримку та розвиток національної культури.

З нагоди свята колектив закладу отримав подарунковий сертифікат на 5 тисяч гривень.

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук