9 листопада 2022 року у Хмельницькій обласній раді нагородили працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк подякувала колективу Хмельницького обласного науково-методичного центру культури та мистецтв за сумлінну працю, високу професійну майстерність, підтримку та розвиток національної культури.
З нагоди свята колектив закладу отримав подарунковий сертифікат на 5 тисяч гривень.

