Онищук Майя Іванівна – переможниця конкурсу на посаду директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Колектив Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва щиро вітає переможницю конкурсу на посаду директора закладу – Онищук Майю Іванівну!

Відсьогодні Майя Іванівна знайомиться з роботою центру та очікує офіційного призначення на посаду. По завершенню усіх процедур – підписання контракту та офіційного розпорядження голови обласної ради Віолети Лабазюк, відбудеться офіційне представлення новопризначеного керівника ХОНМЦКіМ.

Майя Іванівна – відома далеко за межами Хмельниччини як талановита і харизматична скрипалька. Вона – заслужена артистка України, високопрофесійний педагог, громадська діячка, волонтер. Ми знаємо її за спільної діяльності у багатьох конкурсах, які організовував і проводив центр культури і мистецтва.  Ми від усієї душі вітаємо її та зичимо міцного здоров’я, успіхів у праці задля розквіту української культури, нових культурно-мистецьких проєктів, творчих злетів! Нехай щастить Вам, шановна Майє Іванівно!

З повагою, колектив Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук