05 березня 2026 р. напередодні Всесвітнього дня молитви у Хмельницькому відбувся перший обласний жіночий Молитовний сніданок за ініціативи обласної ради спільно з Духовною радою міста Хмельницький.
Захід був присвячений чарівним та незламним українським жінкам і об’єднав захисниць, ветеранів, дружин та матерів військових і загиблих героїв, керівниць територіальних громад, медикинь, освітянок, волонтерок, психологинь, представників культури та соціальної сфери, громадських діячок, а також представників духовенства, органів місцевого самоврядування регіону, обласної та міської влади. До молитовного сніданку долучилися посли Чорногорії та Словенії в Україні, які надають нашій державі підтримку для боротьби проти ворога.
Майя ОНИЩУК, заслужена артистка України, директорка Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, депутатка Хмельницької міської ради була серед запрошених гостей. ХОНМЦКіМ – співорганізатор заходу.
Звертаючись у своєму виступі до духовенства та учасників молитовного сніданку, голова обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК зазначила, що такі об’єднавчі заходи є гарною можливістю спільно подякувати Господу за віру і єдність та від імені депутатського корпусу обласної ради Віолета Лабазюк подякувала кожній жінці за мужність та силу духу,підтримку важливих ініціатив,мудрість натхнення та активну участь у суспільному житті.
Завершився перший обласний жіночий молитовний сніданок спільною молитвою.












