Участь в семінарі-практикумі в Кам’янець-Подільській міській дитячій школі мистецтв
23 січня 2025 року директорка Хмельницького ОНМЦКіМ, заслужена артистка України Майя ОНИЩУК взяла участь в семінарі-практикумі «Основні форми роботи, методичні прийоми та вправи на уроках в класах струнно-смичкових інструментів», який організувала Кам’янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв. В рамках семінару-практикуму Майя Іванівна надала методичну допомогу викладачам класів струнно-смичкових інструментів і поділилася своїм досвідом. Семінар став платформою для обміну ідеями та вдосконалення педагогічної майстерності. Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити