Відбудеться презентація третього видання книги Дмитра Антонюка “Замки і резиденції в Україні, пов’язані із польськими родами”

Ласкаво просимо на презентацію третього видання книги Дмитра Антонюка “Замки і резиденції в Україні, пов’язані із польськими родами”, що містить на 50% більше нової інформації та світлин на тему резиденційних і фортифікаційних пам’яток України, пов’язаних із польськими родами. Книга має 720 сторінок, з яких 230 – кольорові авторські фото; мапу із qr-кодом до координат описаних 512 пам’яток; іменний та географічний покажчики. Географія описаних об’єктів – майже вся Правобережна Україна. Це найповніше зібрання інформації на цю тему в Україні на сьогоднішній день Дмитра Антонюка – київського журналіста, мандрівника, краєзнавця, автора численних книг про історію та архітектурні пам’ятки України.
Презентація відбудеться в Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва за адресою: вул. Володимирська, 103 о 15:00. В цей день можна буде придбати книгу зі знижкою. Вхід вільний.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук