Відбулась обласна творча онлайн-лабораторія директорів базових будинків культури територіальних громад Хмельницької області  

17 червня 2022 року Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва провів обласну творчу онлайн-лабораторію директорів базових будинків культури територіальних громад області. У спілкуванні взяли участь понад 50 осіб. А саме: директори базових міських будинків культури, організаційно-методичних центрів і клубних закладів, керівники структурних підрозділів з питань культури та клубних закладів  територіальних громад. Захід відбувся в онлайн-форматі на платформі Zoom.

З вступним словом до учасників творчої лабораторії звернулася директорка Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Майя Онищук, вона звернула увагу на важливість інформаційної активності клубних закладів культури як запоруки успішного розвитку громад.

Валентина Петрова, заступниця директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв розповіла про роль інформаційно-методичного забезпечення базових будинків культури територіальних громад клубних закладів.

Завершилась творча онлайн-лабораторія обміном досвіду роботи, обговоренням подальшої співпраці та активізації роботи базових будинків культури територіальних громад.

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук