Відбулася обласна нарада директорів міських, базових клубних закладів територіальних громад

30 листопада 2021 року на базі ХОНМЦКіМ відбулась обласна нарада директорів міських, базових будинків культури територіальних громад.

Нараду розпочала з вітальним словом Майя Онищук – директор Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтва.

Захід було розпочато з нагородження дипломами, грамотами, подяками за участь та цінними подарунками учасників трьох конкурсів, а саме: «Кращий за професією», серед працівників сільських клубних закладів Хмельницької області «Живе в душі мистецтва таїна  -2021», «На кращий веб-сайт, інтернет сторінку і групу (у соціальній мережі) клубного закладу – 2021» та «На кращі міські, базові клубні заклади територіальних громад – 2021». До привітання учасників приєднався представник Благодійної організації «Фонд родини Кольгофер» – Юрій Туровець, який вручив цінні подарунки володарям ГРАН-ПРІ конкурсів.

В ході наради, директор ХОНМЦКіМ Майя Онищук обговорила спільну діяльність Центру з клубними закладами області на 2022 рік. Також ознайомила з творчими культурно-мистецькими заходами, які заплановані на наступний рік. Далі було надано слово Світлані Дмитрівні Цимбалюк (головний спеціаліст відділу з питань культури, мистецтва та охорони культурної спадщини управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій  Хмельницької обласної державної адміністрації), яка підняла актуальне питання з приводу оформлення та заповнення звітів про діяльність клубних закладів «Форма № 7-НК (річна)».

Продовжила нараду Ольга Пиріжок – методист відділу інформаційно-методичного забезпечення клубних закладів, яка розкрила основні аспекти вимог до щорічних текстових звітів та форм за 2021 рік по діяльності клубних закладів.

До детального аналізу звітів по жанрам народної творчості приєднались: Олена Сосніна – завідувач відділом народної творчості та нематеріальної культурної спадщини; Людмила Мєзенцева – методист вищої категорії відділу мистецьких навчальних закладів та підвищення кваліфікації; Дарина Дар’їна – методист другої категорії відділу мистецьких навчальних закладів та підвищення кваліфікації.

Захід проводився з дотриманням усіх карантинних вимог.

В ході наради учасники отримали всю необхідну інформацію стосовно звітів та планів роботи на наступний рік Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтва.

 

 

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук