Відбувся обласний семінар сільських клубних працівників

23-24 червня 2021 року в приміщенні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва з дотриманням карантинних вимог відбувся обласний семінар директорів СБК, завідуючих СК на тему: «Формування і розвиток пріоритетних напрямків діяльності сільських клубних закладів в умовах діяльності ТГ». Участь у ньому взяли 29 директорів будинків культури та завідуючих клубами.

Відкрив семінар заступник директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Ігор Кірєєв. Продовжила роботу з учасниками семінару Оксана Натальська – начальник управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, яка розкрила тему «Клубні заклади Хмельниччини в період адміністративно-територіальної реформи, шляхи їх розвитку» та ознайомила присутніх з тенденціями розвитку культури на сучасному етапі, звернула увагу на підтримку галузі місцевою владою.

Не менш цікавою і корисною була зустріч з Миколою Луценком – головою Хмельницької обласної організації профспілки працівників культури та Петром Іващенком – головним правовим інспектором праці Федерації профспілок Хмельницької області, які розповіли про «Правові засади діяльності клубних закладів в умовах сьогодення. Професійна спілка працівників культури на захисті прав клубних працівників.».

Протягом семінару фахівцями Центру обговорювались питання: «Методика підготовки та проведення культурно-мистецьких масових заходів, види та форми організації дозвілля», «Мінімальні державні стандарти забезпечення громадян культурними послугами як засіб визначення базового набору культурних послуг, критеріїв та показників виконання цих стандартів», «Сільські клубні заклади в онлайн-просторі» (заняття провела Валентина Петрова); «Новітні підходи до інноваційних форм роботи у сільських клубах» (Вікторія Українець); «Любительські обʼєднання та клуби за інтересами – ефективна форма змістовного дозвілля населення» (Ольга Пиріжок), «Форми і методи роботи клубних закладів по розвитку художніх промислів, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв» (Таїсія Стан); «Пошук та дослідження елементів нематеріальної культурної спадщини» (Леся Смолінська) та ін..

Згідно плану роботи семінару було розглянуто ряд актуальних питань, що стосувалися роботи клубних закладів та подальших планів. Слухачам надано методичні матеріали щодо організації змістовної роботи клубних закладів.

Семінар пройшов плідно, за активної участі всіх присутніх. По завершенні працівники поділилися своїми враженнями, обговорили  проблемні питання.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук