Відділ методичного забезпечення клубних закладів

Відділ методичного забезпечення клубних закладів

Відділ здійснює інформаційно-методичне забезпечення діяльності клубних закладів: надає методичну та практичну допомогу у забезпеченні діяльності клубних закладів області, проводить аналіз статистичних даних та текстових звітів про діяльність клубних установ, здійснює керівництво методичними структурами та кабінетами базових клубних закладів територіальних громад.

Для підвищення кваліфікації клубних працівників області методистами відділу проводяться виїзні навчання, тренінги, дні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва на місцях. Також, в ході реалізації основних напрямків роботи, відділ впроваджує власні методичні рекомендації у практичну діяльність клубних закладів області. Займається підготовкою та поширенням методичних матеріалів з досвіду роботи (методичні поради, сценарії масових заходів, рекомендації тощо),  розповсюджує наукові, дослідно-аналітичні та методичні видання з питань роботи клубних закладів області. Забезпечує методичну діяльність любительських об’єднань та клубів за інтересами.

Відділ займається організацією обласних оглядів-конкурсів клубних закладів,зокрема, таких як: конкурси на кращий клубний заклад, огляд любительських об’єднань та клубів за інтересами, конкурс на кращий дозвіллєвий проект клубного заходу, конкурс на кращий сайт та інтернет-сторінку клубного закладу, конкурс професійної майстерності клубних працівників, культурно-мистецькі та просвітницькі заходи та багато іншого.

Діяльність відділу забезпечують:

Завідуюча відділом – Ольга Волошина

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності – Федір Полійчук

 Телефон відділу: +38 (0382) 72-08-32

 

Сектор креативних індустрій

Сектор здійснює: пошук, розробку та впровадження сучасних форм культурно-дозвіллєвої діяльності, видовищних проєктів та шоу-програм різноманітної направленості; моніторинг та написання міжнародних конкурсних та грантових програм, а також моніторинг діяльності закордонних організацій культурно-мистецького та культурно-просвітницького спрямування; проектування відповідного товару культурно-дозвіллєвої діяльності, просування його на ринок потреб.

Працівники сектору виїжджають у складі бригад та самостійно для надання практичної допомоги в організації інноваційних форм культурно-дозвіллєвої діяльності, проводить показові заняття, консультації на місцях. Беруть участь у навчанні клубних працівників області новим формам і методам роботи. Також, в ході реалізації основних напрямків роботи сектору, впроваджують власні методичні рекомендації у практичну діяльність клубних закладів області.

Сектор організовує та проводить різноманітні культурно-дозвіллєві, традиційні та креативні творчі заходи для різних категорій населення, реалізовує інноваційно-видовищні проєкти.

Сектор активно співпрацює: зі ЗМІ, громадськими організаціями, державними установами у сфері культури задля популяризації діяльності ХОНМЦКіМ; у різноманітних проєктах з музикантами, поетами, митцями та ін..

Діяльність сектору забезпечують:

Завідуюча сектором – Велентина Марцонь

Методист – Інна Тімош

Телефон відділу: +38 (0382) 72-08-32

Останні записи

Відділ інфомаційно-методичного забезпечення клубних закладів

Відділ здійснює інформаційно-методичне забезпечення діяльності клубних закладів: надає інформаційну та практичну допомогу у забезпеченні діяльності клубних закладів області, проводить аналіз статистичних даних та текстових звітів про діяльність клубних установ, здійснює керівництво методичними структурами та кабінетами базових клубних закладів територіальних громад.

Для підвищення кваліфікації клубних працівників області методистами відділу проводяться виїзні навчання, тренінги, дні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва на місцях. Також, в ході реалізації основних напрямків роботи відділ впроваджує власні методичні рекомендації у практичну діяльність клубних закладів області. Займається підготовкою та поширенням методичних матеріалів з досвіду роботи (методичні поради, сценарії масових заходів, рекомендації тощо),  розповсюджує наукові, дослідно-аналітичні та методичні видання з питань роботи клубних закладів області. Забезпечує методичну діяльність любительських об’єднань та клубів за інтересами.

Відділ займається організацією обласних оглядів-конкурсів клубних закладів,зокрема таких як: конкурси на кращий клубний заклад, огляд любительських об’єднань та клубів за інтересами, конкурс на кращий дозвіллєвий проект клубного заходу, конкурс на кращий сайт та інтернет-сторінку клубного закладу, конкурс професійної майстерності клубних працівників, культурно-мистецькі та просвітницькі заходи та багато іншого.

Діяльність відділу забезпечують спеціалісти:

МетодистОльга Пиріжок

Телефон відділу: +38 (0382) 72-08-32

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук