Вітаємо лауреатів ІІІ Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового

27 червня 2021 року у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва відбулись урочиста церемонія нагородження лауреатів ІІІ Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового.

Засновником та організатором  Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового є Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва за підтримки благодійної організації «Фонд родини Кольгофер».  Конкурс проводився вже втретє, він є даниною пам’яті талановитому композитору-пісеннику, естрадному співакові, народному артисту України Миколі Петровичу Мозговому, який народився у селі Сарнів Волочиського району, що на Хмельниччині. Внесок Миколи Петровича в українську естрадну пісню важко переоцінити. Його пісні виконують популярні артисти української та зарубіжної естради і, безперечно, учасники конкурсу.

Цьогоріч він був для всіх непростим, так як проводився в режимі онлайн через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19. Але попри всі складнощі у конкурсі взяли участь  150 молодих виконавців з Одеси, Вінниці, Закарпаття, Кіровоградської, Львівської, Чернігівської, Хмельницької областей та міста Києва. Крім того, учасники І етапу конкурсу долучилися до благодійної акції – перерахували кошти для хворої дитини, за що організатори конкурсу безмежно всім учасникам  вдячні.

Цьогоріч журі конкурсу очолила Голубєва Галина Юріївна – старший викладач Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв, магістр музикології, педагог по вокалу на телепроектах «Х-Фактор», «Україна має талант», «Ти – зірка» та інших. До складу журі входили:

Майя Іванівна Онищук – заслужена артистка України, викладач Хмельницького музичного коледжу імені Владислава Заремби, солістка-інструменталістка оркестру академічного ансамблю пісні та танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії;

Сергій Володимирович Присяжний– фронтмен гурту «Мотор’Ролла»;

Андрій Анатолійович Романіді– шоумен, співак, телеведучий;

Тетяна Анатоліївна Рябініна – артистка-вокалістка Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького.

У третій (суперфінальний) етап конкурсу вийшли десять виконавців. Відповідно до рішення журі Гран-прі здобула СОЛОМІЯ ЛЕНЬ з міста Рава- Руська Львівської області, лауреатом першої премії стала молода виконавиця з міста Нетішина БОЖЕНА ПОЛІЩУК, другу премію присуджено ПОЛІНІ БАБІЙ з м. Києва, третю – КАТЕРИНІ ЛЬОВКІНІЙ з м.Хмельницького. Лауреатами конкурсу також стали: Владислава Колендзян, Роман Чорпіта та Вадим Березовський з м.Кам’янця_Подільського, Софія Доколова з м.Хмельницького, Пентюк Анастасія з м.Старокостянтинова, народний художній колектив України вокальний ансамбль «ВЕРНІСАЖ» з м.Нетішина. Всі вони отримали дипломи лауреатів, пам’ятні кубки та цінні подарунки. Апофеозом урочистостей стало виконання всіма учасниками пісні Миколи Мозгового «На щастя, на долю!».

ІІІ Всеукраїнський конкурс естрадної пісні імені Миколи Мозгового завершився! Ми вітаємо його переможців та лауреатів, зичимо їм міцного здоров’я, натхнення, творчого горіння та безмежних успіхів. А також дякуємо всім, хто популяризує естрадну, зокрема, українську пісню, творчість нашого земляка Миколи Мозгового!

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук