Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Обʼєднаймося ж, брати мої!»

Щовесни українська земля зустрічає шевченківську весну і спадає вона світанням на тихі поля, і лине зорею у сонячну мрію. Народжений весною, Шевченко був  і зостався символом весняного пробудження та вічного оновлення, символом незнищенності людства і людяності, в ім’я яких він жив.

27 березня 2023 року в Державному науково-методичному центрі змісту культурно-мистецької освіти було підведено підсумки IV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Обʼєднаймося ж, брати мої!».

Директор Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти Марина БРИЛЬ зазначила, що роботи, представлені на Конкурс в цьому році, присвячені не тільки творчий спадщині Т. Г. Шевченка, його світоглядним переконанням, а й актуальним темам сьогодення: національному відродженню, загальнолюдським цінностям, любові до сім’ї та своєї країни.

Члени журі: Марина ВОРОНІНА, Роман ПЕТРУК, Інна ПЕДАН, Зоя ПРЕДКО, Роман СТЕФ’ЮК, Ольга ШИНКАРЕНКО, Василь ПЕРЕВАЛЬСЬКИЙ (голова журі) висловили слова вдячності учням та  викладачам, які їх підготували, за оригінальні ідеї,  тематичне різноманіття та досконале виконання творчих робіт.

Хмельницька область в черговий раз має двох переможців. У номінації «Образотворче мистецтво» відзначена Вихованець Марʼяна, учениця Нетішинської художньої школи (викладач Алла Макарик); у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» – Чумагіна Ксенія, учениця Камʼянець-Подільської міської дитячої художньої школи (викладач Тетяна Щербина).

Бажаємо всім учасникам Конкурсу та їх викладачам добра і процвітання, міцного здоров’я та творчої наснаги, нових здобутків і звершень в ім’я щасливого майбутнього України.

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук