Вітаємо переможців заключного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Творчість Тараса Шевченка – невичерпне досягнення всієї української культури. Шевченко визначив напрями розвитку літератури й образотворчого мистецтва України на шляхах боротьби за кращу долю людей та своїм творчим доробком є актуальним для всіх часів і народів.

27 травня 2022 року в Державному науково-методичному центрі змісту культурно-мистецької освіти відбулось онлайн засідання журі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Обʼєднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням. У цьому році організатори конкурсу, а саме: Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Міністерством освіти і науки України провели його в 21 раз.

У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва щорічно проходить ІІІ (обласний) етап цього конкурсу, в якому беруть участь близько 300 робіт учнів мистецьких шкіл області в номінації «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

Цьогоріч переможцями IV (заключного) етапу конкурсу, який традиційно проходить у м. Київ стали: в номінації «Образотворче мистецтво» –  Голянтус Вадим (Мистецька школа «Художня школа» Старокостянтинівської міської ради, викладач Микола Печонка); в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» – Львовська Єлизавета (Камʼянець-Подільська міська дитяча школа мистецтв, викладач Тетяна Білоус).

Бажаємо учням-переможцям та їхнім педагогам здоров’я, наснаги та подальших творчих звершень!

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук