«Вистоїмо, переможемо, відбудуємо!»

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні в рамках проекту «Хмельниччина в умовах війни» Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва у приміщенні Хмельницької обласної ради відкрито виставку художніх творів  викладачів дитячих мистецьких шкіл області «Вистоїмо, переможемо, відбудуємо!». В її експозиції представлено 26 творів, виконаних в техніках «Живопис», «Графіка», «Витинанка», «Колаж». Центральною частиною експозиції є твір «Архангел Михаїл» майстрині Наталії Лашко з міста Кам’янець-Подільський в техніці «Квілт».

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук